Przygotowanie do czwartej klasy

Przygotowanie do klasy czwartej to nie tylko nauka matematyki i języka polskiego. Konieczne jest  poczucie własnej wartości, samodzielność oraz radzenie sobie w różnych sytuacjach. Świetną okazją, aby to ćwiczyć jest wycieczka. Zorganizowana w taki sposób, aby dzieci poczuły się silne, sprawne i odpowiedzialne. Podczas nauki pływania kajakiem   zarówno dziewczynki, jak i chłopaki zmierzyli się sami- ze sobą. Trzeba było wykazać się odwagą, opanowaniem, cierpliwością i wytrwałością. I udało się! Wszystkie kajaki przepłynęły bezpiecznie kanał prowadzący do jeziora. Było wspaniale! Z niemałym zaskoczeniem dzieci obserwowały się nawzajem i podziwiały umiejętności i siłę swoich kolegów.
Wszyscy byli dumni i zadowoleni!
Na wycieczce doskonaliliśmy również umiejętności społeczne podczas wspólnych zabaw i zadań.
Uczniowie klasy 3c świetnie wywiązali się również z samodzielnej organizacji, pakowania bagażu oraz utrzymania porządku w pokojach. Wycieczka spełniła wszystkie  założone cele. Dzieci wróciły szczęśliwe i pełne wiary we własne możliwości i mogą śmiało wyruszać na otwarte wody czwartej klasy! Powodzenia!

Link do galerii zdjęć

Egzamin ósmoklasisty

W tym roku do egzaminu ósmoklasisty przystąpiła w naszej szkole klasa 8k. To spore wydarzenie w życiu kazdego młodego ucznia. Już niedługo ci mlodzi ludzie bedą musieli podjąć decyzję, co dalej chcą robić w swoim życiu i jakie pasje rozwijać. Na razie życzymy im jak najlepszych wyników.

Akcja "Książka chroni"

Dzięki Fundacji Powszechnego Czytania w ramach akcji "Książka chroni" nasza szkoła otrzymała bezpłatne egzemplarze książek dla dzieci w języku ukraińskim. Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszych czytelników i możliwość wzbogacenia zbiorów szkolnej biblioteki.

Banner
Maraton Pisania Listów

W dniu 10. grudnia br. w godzinach 8 -14 w Szkole Podstawowej nr 1 im. M. Kopernika w Świebodzinie odbył się Maraton Pisania Listów.