Zajęcia dodatkowe

 

klasa

zajęcia dodatkowe

kiedy

prowadzący

7,8

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

Poniedziałki 8godz. lekcyjna

J. Skrocka

4, 7, 8, 3Gim

Koło plastyczne

Środy 14:00-15:30

E. Szymańczuk

4, 7, 8, 3Gim

Koło krawieckie

Piątki 15:00-16:30

E. Szymańczuk

zespół

próby

Piątki 16:30-18:30

E. Szymańczuk

zespół

Próby

Piątki 16:00-18:30

M. Sawiak

7, 8, 3Gim

Koło teatralne

Piątki 15:00-16:00

M. Sawiak

7, 8, 3Gim

Konsultacje z chemii

Wtorki 7,8 godz. lekcyjna

H. Korzeniewska

7, 8, 3Gim

Konsultacje z chemii i fizyki

Poniedziałki 8 godz. lekcyjna

M. Jaroszewicz

7, 3Gim

Zajęcia wyrównawcze j.polski

Czwartki 14:30-15:10

Kornobis

7, 3Gim

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Poniedziałki 7, 8 godz. lekcyjna

O. Taront

7, 8, 3Gim

Zajęcia wyrównawcze i zajęcia przygotowujące do egzaminu z j.niemieckiego

Wtorki 7, 8 godz. lekcyjna

K. Józefowska

7, 8, 3Gim

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. polskiego

Środa 8 godz. lekcyjna

M. Kozioł-Rosolska

7, 8, 3Gim

Konsultacje z matematyki

Poniedziałki 7, 8 godz. lekcyjna

T. Józefowski

7, 8, 3Gim

Konsultacje z biologii

Poniedziałek 8 godz. lekcyjna

A. Walczak

7, 8, 3Gim

Konsultacje z geografii

Wtorek 8 godz. lekcyjna

S. Rostek

2a

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Piątek 5 godz. lekcyjna

J. Compel

1a

Zajęcia wyrównawcze

Wtorki, czwartki 5 godz. lekcyjna

E. Ampulska

1b

Zajęcia wyrównawcze

Środy, 5 godz. lekcyjna

A. Kozłowska

7, 8, 3Gim

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Wtorki, czwartki 8 godz, lekcyjna

M. Wygryz

7, 8, 3Gim

Konsultacje z j. polskiego

Środy 8 godz. lekcyjna

M. Sawiak

4, 7, 8, 3Gim

koszykówka

Poniedziałki 14:30-15:45

P. Dunaj

4, 7, 8, 3Gim

Konsultacje z WF

Czwartki 14:35-15:35

J. Algierski

7c, 7g, 8e, 3g

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

Poniedziałki, wtorki, piątki 8 godz. lekcyjna

D. Prałat

2b

Zajęcia wyrównawcze

Wtorki 5 godz. lekcyjna

B. Szafran

1c

Zajęcia wyrównawcze

Wtorki 6 godz. lekcyjna

L. Sawczyk

8b

Konsultacje z j. polskiego

Poniedziałki 8 godz. lekcyjna

A. Kozłowska

 

Konsultacje z geografii

Środy 8 godz. lekcyjna

E. Bordych-Rynda

8c, 8a

Zajęcia z uczniami z Ukrainy

Piątki 6, 7 godz. lekcyjna

M. Kozioł-Rosolska

3f

Kółko chemiczne

Poniedziałki 7 godz. lekcyjna

H. Korzeniewska

7, 8, 3Gim

Konsultacje j. angielski

Piątki, środy 7 godz. lekcyjna

M. Lemieszko

7,8

Konsultacje z fizyki

Poniedziałki 8 godz. lekcyjna, czwartki 7 godz. lekcyjna

M. Jesionkowska

7, 8, 3Gim

wolontariat

Wtorki 8 godz. lekcyjna

K. Dawidowska

7, 8, 3Gim

Konsultacje z biologii

Piątki 7, 8 godz. lekcyjna

M. Tchórzewska

7, 8, 3Gim

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

Poniedziałki 8 godz. lekcyjna

A. Choniawko

7,8

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

Wtorki 8 godz. lekcyjna

A. Dumanowska

7, 8, 3Gim

Zajęcia rozwijające wiadomości z j. niemieckiego

Środy 8 godz. lekcyjna

A. Dumanowska

7, 8, 4

Zajęcia wyrównawcze z biologii i przyrody

Środa 7 godz. lekcyjna

A. Rodak

4, 7, 8, 3Gim

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Czwartki 8 godz. lekcyjna

S. Leśniewska

4, 7, 8, 3Gim

Konsultacje z WF

Poniedziałki 8 godz. lekcyjna

J. Dunaj

4, 7, 8, 3Gim

Konsultacje z religii

Czwartki 7 godz. lekcyjna

J. Zając

4a, 4b

Zajęcia z uczniami z Ukrainy

Poniedziałki 6 godz. lekcyjna

I. Rutkowska

7, 8, 3Gim

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

Czwartki 6 godz. lekcyjna

I. Rutkowska

7, 3Gim

Zajęcia wyrównawcze z historii

Poniedziałki 8 godz. lekcyjna

A. Perz

7, 8, 3Gim

Zajęcia z podstaw programowania

Środy 8, 9 godz. lekcyjna

D. Dominiak

7, 8, 3Gim

Zajęcia z programowania dla zaawansowanych

Czwartki 8, 9 godz. lekcyjna

D. Dominiak