Informacje o rekrutacji 2019/2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Świebodzinie informuje, że nabór do oddziału przedszkolnego oraz klas pierwszych na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będzie drogą elektroniczną. Zapraszamy na stronę SERWISU NABORU (https://nabor.swiebodzin.eu/) oraz do zapoznania się z INSTRUKCJĄ DLA RODZICÓW dostępną poniżej.Od 01.03. rusza również nabór do wszystkich poziomów klas szkoły podstawowej. Nabór odbywa się (do klas I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII oraz do oddziału zerowego) na podstawie złożonego wniosku przez rodzica w sekretariacie szkoły od godz. 7:45 - 15:00 -> Karta zapisu dziecka do pozostałych klas - wersja z możliwością edycji

Do pobrania instrukcja dla rodziców obsługi elektronicznych rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas pierwszych prowadzonych przez Gminę Świebodzin na rok szkolny 2019/2020

Plan sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Świebodzin, a także granice obwodów publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Świebodzin, na okres od dnia 1 września 2017 r. do dnia 31 sierpnia 2019 r. (PDF) – na dzień dzisiejszy pozostaje bez zmian

 

Do pobrania dla rodziców: 

Karta zapisu dziecka do świetlicy- wersja do wydruku PDF,