Lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej

Lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2021/2022

 

1.     Adamczyk Natan

2.     Bojko Nadia

3.     Borowski Oskar

4.     Duda Maja

5.     Furmaga Igor

6.     Heintze Justyna

7.     Hoppe Julian

8.     Jakubczak Sara

9.     Klimkowska Nika

10. Marszał Filip

11. Masiuk Antoni

12. Mieczyński Mateusz

13. Olejnik Blanka

14. Olejnik Michał

15. Peno Igor

16. Perek Aleksandra

17. Piaskowski Stanisław

18. Protsenko Marharyta

19. Wojciuszkiewicz Tomasz

20. Wieczorek Klaudia

 

Lista dzieci przyjętych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2021/2022

1.     Adamski Mikołaj

2.     Armanowska Zuzanna

3.     Bilińska Julia

4.     Błaszczuk Zuzanna

5.     Bożek Jakub

6.     Buzlachenko Radion

7.     Chilińska Blanka

8.     Duda Zuzanna

9.     Dytkowska Aleksandra

10. Garczyk Sara

11. Golecki Hektor

12. Golecki Maksymilian

13. Hartwich Tymon

14. Jakiel Otylia

15. Janda Julia

16. Kacprzak Dawid

17. Kaczmarek Oliwia

18. Klimkowska Maja

19. Kołodziej Marcel

20. Koniaieva Alisa

21. Korepta Milena

22. Kościukiewicz Lena

23. Kośmider Sara

24. Kracińska Maja

25. Kurczewska Alicja

26. Lagodnyj Maksym

27. Lemieszko Julian

28. Leśniak Nikodem

29. Liczbańska Zofia

30. Łukaszewska Alicja

31. Majewski Kasawery

32. Makowski Ignacy

33. Małecka Emilia

34. Matusewicz Maja

35. Matwiejczyk Błażej

36. Michalik Antoni

37. Milewski Nikodem

38. Mirkiewicz Dawid

39. Mokry Miłosz

40. Motek Bianka

41. Ochrymczuk Jan

42. Pałys Konstanty

43. Pestorowicz Oliwier

44. Pestorowicz Oskar

45. Piechocka Zuzanna

46. Pokrovskyi Ivan

47. Pokrovskyi Matvii

48. Rasiński Gracjan

49. Rau Kaja

50. Rompalska Helena

51. Rudenko Artem

52. Rudenko Daria

53. Sierewicz Wiktor

54. Skrocki Franciszek

55. Smagur Miłosz

56. Sokołowska Weronika

57. Stachowska Milena

58. Stechliński Mateusz

59. Śleziuk Julia

60. Tarczewska Iga

61. Trzemielewski Stanisław

62. Walorski Miłosz

63. Warszawa Oliwia

64. Wierzbicki Bartosz

65. Więdłocha Alan

66. Włodarczak Alan

67. Wrona Mikołaj

68. Zawiło Franciszek