DNI OTWARTE NASZEJ SZKOŁY

Dnia 02.03. nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla wszystkich przyszłych uczniów i ich rodziców. Można było zajrzeć niemalże w każdy zakamarek szkoły. Uczniowie wraz z gronem pedagogicznym przygotowali szereg atrakcji dla młodszych i starszych dzieci. Można było wziąć udział m.in. w warsztatach, kulinarnych, zagadkach logicznych, zabawach logopedycznych. Poszukiwacze skarbów mieli okazję sprawdzić jak działa wykrywacz metali a głodni eksperymentów bawili się przy menzurkach czy probówkach. W sali językowej oprócz zabaw można było zrobić sobie zdjęcie z królową Anglii czy Czerwonym Kapturkiem.

Hasłem przewodnim było „Pakuj się do Jedynki”, co uwiecznione zostało podczas warsztatów plastycznych, gdzie powstało wiele ciekawych prac.

link do galerii zdjęć

Leave your comments